Xiaomi, uygun fiyatlı yeni tablet modelini tanıtıyor

Xiaomi, yeni bir tablet modeli olan Redmi Pad SE 8.7 4G’yi tanıtmaya hazırlanıyor. Geçen yıl piyasaya sürülen Redmi Pad SE modelini yeniden piyasaya sürmeyi planlayan Çinli marka, bu sefer bazı yeniliklerle kullanıcıların karşısına çıkacak. İlk yenilik olarak, cihaz artık 4G bağlantısını destekleyecek.

Bu tabletin SIM kart yuvasına bir SIM kart takarak istediğiniz kişileri arayabilecek ve internete bağlanabileceksiniz. Ayrıca, Xiaomi’nin önceki Redmi Pad SE modeli 11 inç boyutundayken, yeni Redmi Pad SE 8.7 4G modeli 8.7 inç boyutunda olacak. Bu da, önceki modele göre daha küçük bir cihaz olacağı anlamına geliyor.

Xiaomi’nin yeni Redmi Pad SE modelini piyasaya sürme kararı oldukça ilgi çekici. Muhtemelen, önceki nesil Pad SE modellerinin bileşenlerini değerlendirmek istemiş olabilirler. Uygun bir fiyatla satışa sunulursa, yeni Redmi Pad SE 8.7 4G büyük ilgi çekebilir.

Önceki Pad SE modeline kıyasla, Pad SE 8.7 şimdi 4G bağlantılarını destekleyebilecek ve küçük boyutuyla taşınması daha kolay olacak. Gizmochina ekibi, Redmi Pad SE 8.7 4G’yi IMEI veritabanında tespit etti. Yeni tabletin uluslararası pazarlarda resmi olarak satılması bekleniyor.

Redmi Pad SE 8.7 4G’nin iki farklı model numarası bulunuyor: “24076RP19G” ve “24076RP19I”. Bu model numaralarını incelediğimizde, cihazın hangi bölgelerde satılacağını öğreniyoruz: G, “Global” (küresel) ve I, “India” (Hindistan) anlamına geliyor. Henüz Çin versiyonuna dair bir bilgi bulunmadığı için, tabletin Çin’de satılıp satılmayacağı bilinmiyor. Redmi Pad SE 8.7 4G’nin özelliklerinin, önceki Redmi Pad SE modeli ile temelde aynı olması bekleniyor. Ancak, bu konuda kesin bir bilgi yok, sadece bu tabletin varlığı kesin olarak biliniyor. Muhtemelen bu tablet Temmuz ayında piyasaya sürülecek. Xiaomi’nin yeni tabletini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir