OnePlus Ace 3 Pro’dan yeni bilgiler var

Çin’de Temmuz ayında piyasaya sürülmesi beklenen OnePlus Ace 3 Pro’nun özellikleri, cihazın Çin’in 3C sertifikasyon platformunda görülmesiyle birlikte netleşmeye başladı. PJX110 model numarasıyla ortaya çıkan cihazın, 100W şarj cihazıyla birlikte gelebileceği belirtiliyor.

OnePlus Ace 3 Pro’nun teknik özellikleri hakkında çeşitli söylentiler dolaşıyor. 6.78 inç BOE X1 8T LPTO panel kullanacağı ve Dolby Vision ile HDR10+ desteği sunacağı konuşuluyor. 1.5K çözünürlüğe, 120Hz yenileme hızına, manuel maksimum 1000 nit, global maksimum 1600 nit ve HDR içeriği için yerel maksimum 4500 nit parlaklığa sahip olması bekleniyor. Cihazın Android 14 tabanlı ColorOS 14.1 ile çalışacağı öngörülüyor.

Ace 3 Pro’nun gücünü Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 3 işlemcisinden alacağı tahmin ediliyor. Bu işlemciye, 12 GB, 16 GB veya 24 GB LPDDR5X RAM seçenekleri ve 256 GB, 512 GB veya 1 TB UFS 4.0 depolama alanı eşlik edecek. 6100mAh bataryaya sahip olacağı ve 100W SUPERVOOC hızlı şarj desteği sunacağı iddia ediliyor. Güvenlik için optik ekran içi parmak izi sensörü bulunması bekleniyor.

Kamera özellikleri arasında ise 50 megapiksel ana sensörlü, OIS destekli üçlü arka kamera sistemi, 8 megapiksel ultra geniş açılı lens ve 2 megapiksel sensör yer alıyor. Ön tarafta ise 16 megapiksel selfie kamerası olacağı tahmin ediliyor.

Tasarım açısından, Ace 3 Pro’nun metal çerçeveye ve seramik, cam veya deri arka yüzey seçeneklerine sahip olabileceği söyleniyor. Cihazın IP64 toz ve suya dayanıklılık sertifikası ile gelmesi bekleniyor.

OnePlus Ace 3 Pro’nun özellikleri ve tasarımıyla dikkat çekeceği kesin. Ancak, bu bilgilerin resmi olarak doğrulanmasını beklemek gerekiyor. Cihazın piyasaya sürülmesiyle birlikte daha fazla detayın ortaya çıkacağına şüphe yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir